Cardenal Cervantes V

  • 60 m²
  • 2 sovrum
  • 2 badrum

Lägenheten Cardenal Cervantes V Sevilla med 2 sovrum har ett centralt läge i Sevilla, ungefär 5 minuter till fots från Salvador-kyrkan. Den här 60 m² stora lägenheten ligger inom 1 km från tågstationen Santa Justa och i närheten av busshållplatsen Plaza Ponce de Leon.

Boendet har en separat toalett och en dusch för din komfort. Dessutom finns det hårtorkar, badlakan och handdukar.

Förutom ett minikök, erbjuder lägenheten Cardenal Cervantes V matplats.

Om du vill bo i distriktet Old town är lägenheten ett bra val, ungefär 25 minuter till fots från Plaza de España. Sevärdheterna inkluderar Giralda, nära boendet. Inom 1 km från lägenheten Cardenal Cervantes V hittar du Santa Ana-kyrkan. Den närmaste flygplatsen är Sevillas, 5 km från den här lägenheten.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Cardenal Cervantes V Sevilla
Corral Montelucia Siglo XVI
Mobilpris

Corral Montelucia Siglo XVI

8.7
Fantastiskt 28 recensioner
27 m från boendet
USD 102 USD 92
per natt
Santiago 10
Mobilpris

Santiago 10

8.8
Fantastiskt 26 recensioner
62 m från boendet
USD 235 USD 212
per natt
Estudio Centrico, A Pie De Calle
Mobilpris

Estudio Centrico, A Pie De Calle

9.0
Utmärkt 48 recensioner
66 m från boendet
USD 71 USD 64
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Sevillas flygplats
    10 km

    Tågstationer

    Santa Justa Station
    1,1 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Solterass

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 22:00
    Utcheckning: från 07:00 till 11:00
    LicensnummerA/SE/00436,ESFCTU000041034000157287000000000000000000A/SE/004366
    Vanliga frågor
    • Hur stort är lägenheten Cardenal Cervantes V?
      Lägenheten Cardenal Cervantes V har en total yta på 60 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Sevillas flygplats
    10 km

    Tågstationer

    Santa Justa Station
    1,1 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Cardenal Cervantes V Sevilla

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng